Kontakty

TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

  • Hovorčovická 1281/11
  • 182 00 Praha 8
  • IČ: 25109138
  • IZO: 110350201

Sekretariát

jméno e-mail telefon

Naďa Dvořáková vedoucí sekretariátu TRIVIS

praha@trivis.cz +420 233 543 233

+420 724 829 312


Lucie Eliášová asistentka pro VOŠ a dálkové studium SOŠ
dalkove@trivis.cz  +420 283 911 561,

+420 606 058 204

Vedení školy

jméno e-mail mobil
 

Ředitel

PaedDr. et Mgr. et Bc. Jan Dalecký, MBA dalecky@trivis.cz +420 724 978 148

zástupce
ředitele školy a školní metodik prevence

PhDr. Jarmila Belmihoubová, LL.M., MBA belmihoubova@trivis.cz +420 778 754 878

výchovný poradce

PhDr. Dagmar Kadlecová kadlecova.d@trivis.cz

Číslo účtu pro platbu školného: 112 017 018/0300

(variabilní symbol je číslo smlouvy o poskytnutí středního vzdělávání)

Učitelský sbor

jméno předmět e-mail
PhDr. Belmihoubová Jarmila, LL.M., MBA PED, PSY, SZ belmihoubova@trivis.cz
Mgr. Benešová Ludmila AJ, ČJL benesova.l@trivis.cz
Benešová Markéta NJ benesova.m@trivis.cz
Mgr. Brabcová Nataša, LL.M., MBA KRI, PR n.brabcova@trivis.cz
     Bc. Céza Pavel BP, STP, PP-ST, PY ceza@trivis.cz
Mgr. Cudrák Aleš IT, TA cudrak@trivis.cz
PhDr. Čech Miloslav EK, IZS, PED, STP cech@trivis.cz
RNDr. Černý Martin M, TA cerny.m@trivis.cz
PaedDr.et Mgr. et Bc. Dalecký Jan, MBA BČ, KR, KRI, PN, PR dalecky@trivis.cz
Mgr. Gažúr Martin TV gazur@trivis.cz
Mgr. Haugwitz Svatopluk IZS haugwitz@trivis.cz
Houska David M, INF houska@trivis.cz
Mgr. Chvalovská Dana ČJL, SZ chvalovska@trivis.cz
Mgr. Jiránková Štěpánka ČJL, PED jirankova.s@trivis.cz
PhDr. Jiřičko Pavel D, FY jiricko@trivis.cz
Mgr. Jüngerová Kristýna TV jungerova@trivis.cz
PhDr. Kadlecová Dagmar PSY, SK kadlecova.d@trivis.cz
Mgr. Kent Lucia AJ kent@trivis.cz
Mgr. Kocina František AJ kocina@trivis.cz
Mgr. Kolář Dominik NJ kolar@trivis.cz
RNDr. Koníčková Marta AJ, TA konickova@trivis.cz
Mgr. Kořínková Erika NJ korinkova@trivis.cz
Kozová Barbora DiS. AJ kozova@trivis.cz
PaedDr. Kubát Jiří BČ, PR kubat@trivis.cz
Mgr. Laužanská Ilona AJ lauzanska@trivis.cz
Mgr. Mádlová Ivana D, SK, SZ madlova@trivis.cz
JUDr. Mastný Václav, Ph.D., MBA BČ, KPK, KR, PR, PEN mastny@trivis.cz
Mgr. Novotná Jana ČJL, D novotna@trivis.cz
Mgr. Pavlová Naděžda AJ pavlova@trivis.cz
JUDr. Prošek Jiří PR prosek@trivis.cz
Ing. Růžičková Věra INF, TA ruzickova@trivis.cz
Mgr. Schmidtová Alena M schmidtova@trivis.cz
Mgr. Ing.  Sissak Jiří, PhD. D, INF sissak@trivis.cz
Ing. Soukup Jiří AJ, BČ, IZS soukup@trivis.cz
JUDr. Skuhrová Tereza PR skuhrova@trivis.cz
RNDr. Suková Iva BI, CH, PZ sukova@trivis.cz
Ing. et Bc. Svitáková Ivana IZS, KR svitakova@trivis.cz
Mgr. Svoboda Petr AJ p.svoboda@trivis.cz
Mgr. Šabánová Ludmila RJ sabanova@trivis.cz
Mgr. Tesař Jaromír M tesar@trivis.cz
Mgr. Urbánek Jiří TV urbanek.j@trivis.cz
Mgr. Váňová Janka PR, SZ j.vanova@trivis.cz
Mgr. Vašek Pavel TV, SE vasek@trivis.cz
Mgr. Zatroch Ondřej AJ, FI zatroch@trivis.cz

 

GDPRpoverenec@trivis.cz

Ředitel Trivis SŠV a VOŠ  Praha         Mgr. et Bc. Dalecký Jan