Kontakty

TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

  • Hovorčovická 1281/11
  • 182 00 Praha 8
  • IČ: 25109138
  • IZO: 110350201

Sekretariát

jméno e-mail telefon

Naďa Dvořáková vedoucí sekretariátu TRIVIS

praha@trivis.cz +420 233 543 233  +420 724 829 312

Katka Růtová asistentka pro VOŠ a dálkové studium SOŠ

dalkove@trivis.cz +420 728 366 619, +420 283 911 561

Vedení školy

jméno e-mail mobil

 

Ředitel

Mgr. et Bc. Jan Dalecký dalecky@trivis.cz +420 724 978 148

zástupce
ředitele školy a školní metodik prevence

PhDr. Jarmila Belmihoubová belmihoubova@trivis.cz +420 778 754 878

výchovný poradce

PhDr. Dagmar Kadlecová kadlecova.d@trivis.cz

Číslo účtu pro platbu školného: 112 017 018/0300

(variabilní symbol je číslo smlouvy o poskytnutí středního vzdělávání)

Učitelský sbor

jméno předmět e-mail
Mgr. Bečvářová Hana NJ becvarova@trivis.cz
PhDr. Belmihoubová Jarmila AJ, PED, PSY, SZ belmihoubova@trivis.cz
Mgr. Benešová Ludmila AJ, ČJL benesova.l@trivis.cz
Mgr. Brabcová Nataša PR n.brabcova@trivis.cz
Mgr. Cudrák Aleš IT, TA cudrak@trivis.cz
RNDr. Černý Martin FY, M, TA cerny.m@trivis.cz
Mgr. et Bc. Dalecký Jan KRI, PN, PR dalecky@trivis.cz
Mgr. Gažúr Martin TV gazur@trivis.cz
Mgr. Haugwitz Svatopluk IZS haugwitz@trivis.cz
PhDr. Homerová Marie AJ homerova@trivis.cz
Mgr. Jiránková Štěpánka ČJL, SZ jirankova.s@trivis.cz
PhDr. Jiřičko Pavel ZE, ČJL, D jiricko@trivis.cz
Mgr. Jüngerová Kristýna TV jungerova@trivis.cz
PhDr. Kadlecová Dagmar PSY, SK kadlecova.d@trivis.cz
Mgr. Kent Lucia AJ kent@trivis.cz
Mgr. Kolář Dominik NJ kolar@trivis.cz
RNDr. Koníčková Marta AJ, TA konickova@trivis.cz
Mgr. Kořínková Erika NJ korinkova@trivis.cz
PhDr. Kratochvílová Michaela PZ,OŽP, ŽP kratochvilova@trivis.cz
Kozová Barbora DiS. AJ kozova@trivis.cz
Mgr. Kubát Jiří BČ, IZS, PN kubat@trivis.cz
Mgr. Kvak Marian SE, TV kvak@trivis.cz
Mgr. Mádlová Ivana SZ, D madlova@trivis.cz
JUDr. Mastný Václav, Ph.D. KR, KPK, BČ mastny@trivis.cz
Ing. Neuschl Martin STP neuschl@trivis.cz
Mgr. Novotná Jana ČJL, D novotna@trivis.cz
Mgr. Nowická Eva AJ, D nowicka@trivis.cz
Mgr. Pavlová Naděžda AJ pavlova@trivis.cz
JUDr. Prošek Jiří PR prosek@trivis.cz
Ing. Růžičková Věra TA ruzickova@trivis.cz
Mgr. Schmidtová Alena M schmidtova@trivis.cz
Ing. Sissak Jiří D sissak@trivis.cz
Ing. Soukup Jiří BČ, IZS soukup@trivis.cz
JUDr. Skuhrová Tereza PR skuhrova@trivis.cz
RNDr. Suková Iva BI, CH, PZ sukova@trivis.cz
Mgr. Šabánová Ludmila RJ sabanova@trivis.cz
Ing.  Šedivá Kamila M, CH sediva@trivis.cz
Mgr. Urbánek Jiří TV urbanek.j@trivis.cz
PhDr. Vondráček Jindřich AJ vondracek.j@trivis.cz
Mgr. Zídka Aleš BČ, IZS, PN zidka@trivis.cz

 

GDPRpoverenec@trivis.cz