Kontakty

TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní a Vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s.r.o.

  • Hovorčovická 1281/11
  • 182 00 Praha 8
  • IČ: 25109138
  • IZO: 110350201

Sekretariát

jméno e-mail telefon
Naďa Dvořáková praha@trivis.cz +420 724 829 312
Michaela Miričová dalkove@trivis.cz +420 605 316 697

Vedení školy

jméno e-mail mobil
Ředitel Mgr. Jiří Fuchs fuchs@trivis.cz +420 724 978 148
zástupce ředitele školy PhDr. Jarmila Belmihoubová belmihoubova@trivis.cz +420 778 754 878
výchovný poradce PhDr.Dagmar Kadlecová kadlecova.d@trivis.cz
školní metodik prevence PhDr. Jarmila Belmihoubová belmihoubova@trivis.cz
školní mediátor Mgr. Erika Kořínková korinkova@trivis.cz

Číslo účtu pro platbu školného: 112 017 018/0300

(variabilní symbol je číslo smlouvy o poskytnutí středního vzdělávání)

Učitelský sbor

jméno předmět e-mail
Mgr. Bečvářová Hana NJ becvarova@trivis.cz
PhDr. Belmihoubová Jarmila AJ, PED, PSY, SZ belmihoubova@trivis.cz
Mgr. Benešová Ludmila AJ, ČJL benesova.l@trivis.cz
Mgr. Brabcová Nataša PR n.brabcova@trivis.cz
Mgr. Cudrák Aleš IT, TA cudrak@trivis.cz
Ing. Černý Martin FY, M, TA cerny.m@trivis.cz
Mgr. Dalecký Jan KRI, PN, PR dalecky@trivis.cz
PaedDr. Erbsová Monika ČJL erbsova@trivis.cz
Mgr. Flachselová Petra AJ flachselova@trivis.cz
Mgr. Garová Lenka AJ garova@trivis.cz
Mgr. Gažúr Martin TV gazur@trivis.cz
Ing. Greplová Markéta IZS greplova@trivis.cz
Mgr. Hanušová Kateřina ČJL hanusova@trivis.cz
Mgr. Jüngerová Kristýna TV jungerova@trivis.cz
PhDr. Kadlecová Dagmar PSY, SK kadlecova.d@trivis.cz
Mgr. Kolář Dominik NJ kolar@trivis.cz
Mgr. Komorousová Michaela ČJL, SZ, SK komorousova@trivis.cz
RNDr. Koníčková Marta AJ, TA konickova@trivis.cz
Mgr. Kořínková Erika NJ korinkova@trivis.cz
Mgr. Kořínek Jan IZS korinek@trivis.cz
Ing. Kos Vojtěch IZS kos@trivis.cz
Barbora Kozová DiS. AJ kozova@trivis.cz
JUDr. Náchodský Zdeněk SE nachodsky@trivis.cz
Ing. Neuschl Martin STP neuschl@trivis.cz
Mgr. Nowická Eva AJ, D nowicka@trivis.cz
Mgr. Novotný František IZS novotny@trivis.cz
Mgr. Pavlová Naděžda AJ pavlova@trivis.cz
JUDr. Prošek Jiří PR prosek@trivis.cz
Mgr. Pelikán Petr M, TA, IT pelikan@trivis.cz
Ing. Růžičková Věra TA ruzickova@trivis.cz
Mgr. Schmidtová Alena M schmidtova@trivis.cz
Ing. Soukup Jiří BČ, IZS soukup@trivis.cz
JUDr. Skuhrová Tereza PR skuhrova@trivis.cz
RNDr. Suková Iva BI, CH, PZ sukova@trivis.cz
Mgr. Šabánová Ludmila RJ sabanova@trivis.cz
Mgr. Šedivá Kamila M, CH sediva@trivis.cz
Mgr. Zemanová Taťjana PN zemanova@trivis.cz
Mgr. Urbánek Jiří TV urbanek@trivis.cz
Mgr. Valenta Václav PhD. KRI, KPK, BČ valenta@trivis.cz
JUDr. Vlček Josef KRI vlcek@trivis.cz
Ing. Volner Václav IZS volner@trivis.cz

 

GDPRpoverenec@trivis.cz